معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 24 مهر 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد:

آموزش راهبردی ترین مسیر در تحقق اهداف جمعیت هلال احمر است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در جمع پرسنل معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: موضوع آموزش مهم و راهبردی است و در جهت تحقق اهداف می توان از این راهبرد مهم استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تقدیر از زحمات آقای دکتر صدیقی در این معاونت و تبریک و ارزوی موفقیت  برای اقای مهندس دریایی بعنوان سرپرست جدید معاونت آموزش  ،  در جمع پرسنل معاونت آموزش و پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت : آموزش و پژوهش در جمعیت هلال احمر بسیار حائز اهمیت است که در واقع آموزش راهبردی ترین مسیر در تحقق اهداف هلال احمر است به ویژه اگر این آموزش ها از مدارس آغاز شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : جمعیت هلال احمر به ویژه در آموزش همگانی فعالیت های گسترده ای دارد چرا که راهبرد کشور در کاهش خطرات و آسیب ها تاکید بر آموزش است.

وی  گفت: باید آموزش را جدی گرفت و نسبت به آن اهتمام ورزید و از مجموعه آموزش ها بهره گرفت و آحاد جامعه را با مهارت ها آشنا ساخت تا در مواقع سخت بلادرنگ وارد صحنه شویم.

حرازی زاده  با بیان اینکه ارائه آموزش‌های کاربردی بسیار مهم است، گفت: بخشی از آموزش ها ممکن است رسانه ای و از طریق صدا و سیما باشد و یا با حضور نیروهای هلال احمر در روستاها به صورت چهره به چهره آموزش داده شود و از این طریق تاب آوری در جامعه افزایش پیدا می کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان کرد: مهم است که بتوانیم با تعامل آموزش‌های بیش‌تر و موثرتری را در هلال‌احمر به‌عنوان یک سازمان پیشرو شاهد باشیم. ماجرای کرونا مقداری از سرعت ارائه‌ی آموز‌ش‌ها را گرفت هرچند آموزش ها را بسمت مجازی و انلاین سوق دادیم و در این راه توانستیم موفق عمل کنیم ولی لازم است که با فعالیت بیش‌تر به سرعت قبل بازگردیم.

این مقام مسئول در پایان از زحمات دکتر صدیقی معاون پیشین اموزش هلال احمر استان قدردانی نمود و خاطرنشان کرد : انشالله در ادامه این راه با جدیت و برنامه های اقای دریایی و همکارانشان در معاونت اموزش استان این راه ادامه پیدا کند و افتخارات دیگری در معاونت اموزش استان با تلاش شما عزیزان به وقوع بپیوندد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *