معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 23 فروردین 1400

برگزاری آزمون استانی دوره بازآموزی مربیان امداد و کمک های اولیه و پیش بیمارستانی در اردبیل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزاری آزمون دوره بازآموزی مربیان امداد و کمک های اولیه کد ۳ و پیش بیمارستانی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛ عزت اله ضربی در این خصوص اظهار کرد: آزمون دوره بازآموزی مربیان امداد و کمک های اولیه کد ۳ و پیش بیمارستانی هلال احمر استان اردبیل با حضور ۸۲ نفر از اعضا به صورت همزمان در پنج منطقه استان و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل ادامه داد: ۲۹ نفر از شهرستان‌های اردبیل و نمین به میزبانی موسسه علمی- کاربردی هلال احمر استان، ۲۶ نفر از شهرستان‌های گرمی، پارس آباد و بیله سوار به میزبانی بیله سوار، ۱۰ نفر از شهرستان‌های سرعین و نیر به میزبانی نیر، ۱۰ نفر از شهرستان‌های خلخال و کوثر به میزبانی خلخال و ۱۰ نفر در مشگین شهر در این آزمون شرکت کردند.

ضربی با بیان اینکه این آزمون در دو سرفصل برگزار شده بود و مباحث کمک‌های اولیه و پیش بیمارستانی از سرفصل‌های این دوره بودند، گفت:  آموزش‌ها به صورت مجازی تدریس شده بود و برگزاری دوره های آموزشی باعث بالا رفتن سطح آگاهی ها در زمان وقوع حوادث خواهد شد و این آموزش ها در زمان حوادث کارایی خود را نشان خواهد داد.

لازم به ذکر است، قبول شدگان در این آزمون مجوز مربیگری در دوره های امداد و کمک های اولیه و پیش بیمارستانی را خواهند گرفت.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *