معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 18 اسفند 1399

برگزاری آزمون دوره تربیت مربی پایه در استان اردبیل

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزرای آزمون دوره تربیت مربی پایه در استان خبر داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برگزرای آزمون دوره تربیت مربی پایه در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ۲۰ بهمن با اعلام این خبر افزود: این آزمون با حضور ۱۷۳ نفر از اعضاء به صورت همزمان با کشور در ۵ منطقه استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ۶۴ نفر از شهرستان‌های اردبیل و نمین به میزبانی موسسه علمی- کاربردی هلال احمر استان، ۵۲ نفر از شهرستان‌های گرمی، پارس آباد و بیله سوار به میزبانی بیله سوار، ۳۱ نفر از شهرستان‌های سرعین و نیر به میزبانی نیر، ۱۳ نفر از شهرستان‌های خلخال و کوثر به میزبانی خلخال و ۱۴ نفر در مشگین شهر در این آزمون شرکت کردند.

ضربی با بیان اینکه دوره این آزمون در ۶ سرفصل برگزار شده بود، ادامه داد:   کمک‌های اولیه، دوره تخصصی عمومی امداد، روش تدریس، طرح دادرس، آمادگی در برابر مخاطرات و مهارت‌های داوطلبی سرفصل‌های این دوره بودند.

این مسئول با اشاره به نحوه برگزاری این دوره آموزشی اضافه کرد: این آموزش‌ها به صورت مجازی و از طریق کانال‌های اینستاگرام، واتساپ و آپارات تدریس شده بود.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه اعضای داوطلبان، پرسنل و امدادگران و نجاتگران این جمعیت باید همیشه در آمادگی کامل به سر ببرند، اضافه کرد: حوادث مترقبه و غیرمترقبه قابل پیش بینی نیست و ما بایدآمادگی لازم برای امدادرسانی در هر لحظه از شبانه روز را داشته باشیم.

لازم به ذکر است از این تعداد ۱۲۳ نفر موفق به قبولی در آزمون شده و به مرحله آزمون عملی را یافتند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *