معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

جمعه 28 شهریور 1399

برگزاری سه دوره آموزش همگانی ویژه مسئولان و دبیران خانه هلال در گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از برگزاری سه دوره آموزش همگانی ویژه 95 نفر از مسئولان و دبیران خانه های هلال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی گفت: آموزش همگانی خانه های هلال ویژه 95 نفر از مسئولآن و دبیران خانه های هلال در شهرستان های لاهیجان، سیاهکل و آستانه اشرفیه برگزار شد.

وی با اشاره به حادثه خیز بودن استان گیلان افزود:  هدف از ایجاد و فعالیت خانه های هلال، افزایش تاب آوری روستاها و محلات در زمان حادثه و بحران است.

غلامی با اشاره به آموزش و توانمندسازی نیروهای داوطلب خانه های هلال به عنوان بازوان جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: تجهیز و ارتقای کیفی فعالیت خانه های هلال با هدف بهره مندی آحاد جامعه از این مراکز از اهداف مهم جمعیت هلال‌احمر در امر آموزش در روستاها و محلات است.

وی با اشاره به برگزاری این دوره های آموزشی با عنوان "جامعه آماده در برابر مخاطرات" با رعایت پروتکل های بهداشتی تصریح کرد: ۴۰ نفر در شهرستان لاهیجان، ۲۵ نفر سیاهکل و ۳۰ نفر آستانه اشرفیه از آموزه های این دوره برخوردار شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: این دوره های آموزشی طبق جدول زمانبندی در ۱۹۴ خانه هلال در سطح استان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در هفته دولت نیز ۲۰۰ خانه هلال در روستاهای استان راه اندازی و افتتاح خواهد شد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *