معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 04 بهمن 1399

برگزاری 170 دوره آموزشی در خانه‌های هلال چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری بیش از 170 دوره آموزش کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در دو ماه در خانه های هلال این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ ایرج کیانی بروجنی ضمن اعلام این خبر گفت: در سال جاری، 1700 نفر در قالب 170 دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در خانه هلال جمعیت هلال احمر استان آموزش دیدند.

وی در ادامه افزود: براساس روند اجرایی خانه های هلال که به ترتیب عضوگیری، آموزش و سپس تشکیل تیم های امدادی بوده و از ابتدای سال جاری نیز در حال اجراست، معاونت امور داوطلبان این جمعیت طبق ارزیابی ظرفیت شعب در افتتاح خانه های هلال و جذب اعضای جدید، دوره های آموزشی امدادی را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: با توجه به افتتاح 100 خانه هلال در سطح استان تا پایان سال جاری و استقبال مناطق شهری و روستایی از فراگیری مباحث امدادی، ارائه آموزش‌های همگانی و کمک های اولیه در آینده به صورت تخصصی ادامه خواهد داشت.

کیانی در پایان گفت: اعضای خانه های هلال از عوامل اصلی پاسخگویی در حداقل زمان، به حوادث احتمالی و امدادرسانی هستند که با فراگیری آموزش‌های لازم می توانند از امدادگران داوطلب فعال جمعیت هلال احمر باشند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *