معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 11 آذر 1399

برگزرای نشست بررسی فرآیند دوره های آموزش تخصصی در جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان

علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این نشست گفت : بروز بودن اطلاعات مربیان دوره های تخصصی، نحوه و محتوای این آموزش ها در راستای بالابردن سطح کیفی و عملی آنان دارای اهمیت بالایی می باشد و باید تلاش کنیم با اجرای دوره های مناسب این کار را به نحو احسنت انجام دهیم زیرا اهمیت و جایگاه آموزش های تخصصی در عملیات های جستجو و نجات ارتباط مستقیم با جان انسانها دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ محمدامین هاشمزهی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان گفت : با توجه به ابلاغ شیوه نامه برگزاری آموزش های تخصصی توسط دبیرکل جمعیت هلال احمر و تغییرات صورت گرفته در فرآیند برگزاری دوره های آموزشی نشستی با حضور مدیرعامل ، مشاور مدیر عامل ، معاون امداد و نجات ، مربیان آموزش های تخصصی  سطح استان در سالن آیت الله غیوری شهرستان زاهدان برگزار شد.

محمدامین هاشمزهی ادامه داد : این نشست در خصوص بررسی مشکلات و راهکارها با شرایط موجود  در جهت ارتقاء سطح کیفی دوره های آموزشی انجام شد.

علیرضا میربهاءالدین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان  در این نشست گفت :  بروز بودن اطلاعات مربیان دوره های تخصصی، نحوه  و محتوای  این آموزش ها  در راستای بالابردن سطح کیفی و عملی آنان دارای اهمیت بالایی می باشد و باید تلاش کنیم با اجرای دوره های مناسب این کار را به نحو احسنت انجام دهیم زیرا  اهمیت و جایگاه آموزش های تخصصی در عملیات های جستجو و نجات ارتباط مستقیم با جان انسانها دارد.

علیرضا میربهاءالدین ادامه داد : دوره ها باید بر اساس نیازسنجی و کارشناسی دقیق از حوادث در شعب و بر اساس تیم بندی عملیاتی در هر شهرستان برگزار گردد و آزمونها با جدیت و شرایط واقعی و قبولی افراد حائز شرایط انجام گیرد تا بتوانیم نجاتگرانی با اطلاعات و آگاهی بالا و بروز داشته باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اضافه کرد ما پیگیر خواهیم بود تاحق التدریس مربیان آموزش های تخصصی   به موقع پرداخت گردد.

در ادامه مربیان حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص موضوع جلسه اعلام و به تبادل نظر پرداختند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *