معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 06 مهر 1400

آموزش امداد و کمک های اولیه به 27 هزار و 500 نفر از سربازان وظیفه در فارس

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس از بهره‌مندی بیش از 27 هزار نفر از کارکنان وظیفه ارتش، سپاه و نیروی انتظامی این استان از آموزش امداد و کمک های اولیه خبر داد. ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در نشستی از زحمات هلال‌احمر فارس تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ طیب طاهرزاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در یک سال اخیر 27 هزار و 500 نفر نیروی وظیفه در مرکز آموزشی شهید قنبر ترابی (نزاجا) کازرون، مرکز آموزشی شهید دستغیب نیروی انتظامی جهرم، مرکز آموزشی حضرت ولی عصر(عج) نیروی زمینی سپاه آباده و پادگان احمدبن موسی-شیراز از آموزش‌های امداد و کمک‌های اولیه جمعیت هلال احمر استان فارس بهره‌مند شدند. 
با برگزاری این دوره‌ها ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی از زحمات هلال احمر فارس در آموزش به سربازان وظیفه تقدیر کردند.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان فارس درباره اهمیت برگزاری این دوره‌ها توضیح داد:  ارائه آموزش کمک‌های اولیه کارکنان وظیفه برای افزایش بهره‌وری و ارتقاء سطح مهارت و دانش آن‌ها در زمینه کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات است. در زمان حادثه نیروهای مسلح ظرفیت بالایی برای امداد دارند. آمادگی سربازان در برابر حوادث به تحقق شعار جامعه آماده در برابر مخاطرات و افزایش تاب‌آوری اجتماعی کمک می‌کند. 
 
طاهرزاده تاکید کرد: هلال احمر در تلاش برای گسترش آموزش کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، برای همه اقشار  جامعه است.
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *