معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 24 مهر 1400

ارائه آموزش همگانی مجازی هلال احمر به دانشجویان

هلال احمر استان تهران در یک همکاری مشترک با مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، دوره آموزش همگانی برای دانشجویان برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ با توجه به هماهنگی به عمل آمده میان جمعیت هلال احمر استان تهران با مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، فرآیند تولید و ارائه آموزش همگانی مجازی هلال احمر برای دانشجویان دانشگاه ها از طریق درگاه اختصاصی آن مرکز در حال انجام است. در این اقدام به کمک صدها ساعت کار کارشناسی، فرآیند تولید محتوای آموزشی در قالب فیلم به پایان رسیده و سرفصل های آموزشی در درگاه آموزش مرکز مذکور بارگذاری شده است.

مخاطبان این دوره در وهله اول به صورت ویژه یک میلیون و هشتصد هزار نفر از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های کشور هستند. دوره مذکور هم اکنون از طریق آدرس https://ecnahad.ir/lessons?page=3  و از طریق سامانه آموزش های آزاد این مرکز برای عموم مردم نیز در دسترس است. این دوره شامل سرفصل های آموزش امداد و کمک های اولیه مانند فوریت های پزشکی، مسمومیت، نیش و گازگرفتگی، خدمات اورژانسی مربوط به سرما و گرما، زخم و خونریزی، پانسمان و بانداژ، سوختگی، آسیب به استخوان و مفصل و عظله، آتل بندی، حمل مصدوم و همچنین سرفصل های آمادگی در برابر مخاطرات مانند زلزله، سیل و آتش سوزی است.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *