معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

پنجشنبه 08 آبان 1399

بازدید معاون آموزش از روند اجرای طرح ملی نذر آب ۳ در شهرستان بندرلنگه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان،دکتر خسرو رحمانی، معاون آموزش، پروهش و فناوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: طرح ملی "نذر آب ۳"از هشتم مهرماه به مدت ۳ روز در  روستای دو آب شهرستان بندرلنگه در حال اجراست و در این پروژه جمعیت هلال احمر استان بوشهر به عنوان متولی طرح تعداد ۴۰ منبع آب به مردم منطقه اهدا کرده است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر ادامه داد:استقرار تیم های پزشکی،توزیع اقلام معیشتی و ارائه آموزش همگانی از دیگر بخش های پروژه ملی نذر آب  در روستای دوآب است که با استقبال اهالی منطقه همراه بوده است.
دکتر رحمانی تصریح کرد:در حاشیه اجرای نذر آب یک خانه هلال نیز در روستای دو آب افتتاح شد که انتظار می رود فعالیت های آموزشی ، بشردوستانه و عام المنفعه ی این مجموعه با همکاری داوطلبان و خیرین ادامه پیدا کند.
وی یادآور شد: هم اکنون۱۵۰۰ خانه هلال در سطح کشور در حال فعالیت است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  تا ۶ ماه آینده این عدد به ۵۰۰۰خانه هلال افزایش خواهد یافت و تا پنج سال آینده ۳۵ هزار خانه هلال در کشور خواهیم داشت.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری دوره های آموزش همگانی در خانه هلال خاطرنشان کرد:ارایه آموزش های همگانی کمک شایانی به تاب آوری جامعه دارد تا مردم  در زمان بروز فاجعه با سهولت در برابر بلایا مقابله کنند.
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *