معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 09 آذر 1400

برای نخستین بار در کشور، دوره آموزش همگانی و مجازی پدافند هسته‌ای و پرتوی برگزار می گردد

معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با همکاری معاونت مردم‌یاری سازمان پدافند غیرعامل کشور، برای نخستین بار اقدام به برگزاری دوره مجازی پدافند هسته ای و پرتوی در کشور نموده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناروی، در این دوره آموزش مجازی، با فناوری هسته‌ای، پرتوها، چرخه سوخت هسته‌ای، اکتشاف و استخراج، کیک زرد، غنی‌سازی، سانتریفیوژ، تولید سوخت هسته‌ای، واکنش زنجیره‌ای، راکتورهای هسته‌ای، زباله‌های هسته‌ای، سلاح‌های هسته‌ای، حوادث هسته‌ای، چرنوبیل، فوکوشیما، منشا بروز حوادث هسته‌ای و پرتوی، حوادث هسته‌ای، اقدامات تروریستی هسته‌ای، پرتوگیری طبیعی و مصنوعی، انواع پرتوگیری و آلودگی، مخاطرات و نگرانی‌های مردم در حوادث، اقدامات حفاظت مردم در برابر مخاطرات پرتو، پناه‌گیری، تخلیه، حوادث با پیامدهای کم، معرفی قرارگاه و وظایف دستگاه در مدیریت بحران آشنا می شوید.
بنا براین گزارش، جهت شرکت در این دوره به سامانه جامع آموزش همگانی مراجعه نموده و پس از ثبت نام در سامانه و گذشت72 ساعت از قبولی در آزمون، گواهینامه خود را از سایت edu.khadem.ir دریافت نمایید.
 تأکید می‌شود، حتماً دقت نمایید، بخش اطلاعات تکمیلی را از پروفایل خودتان تکمیل نمایید، در غیر این صورت صدور گواهینامه با مشکل روبرو خواهد شد.
در صورت عدم دریافت گواهینامه پس از 72 ساعت در بخش نظرات دوره مذکور، کد ملی، نام و نام خانوادگی خود را ثبت نمایید تا پشتیبان سیستم علت را بررسی نماید.
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *