معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 11 مهر 1401

برگزاری آموزش آگاهی از خطرات مین و مهمات عمل نکرده باقی مانده از جنگ تحمیلی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: نسبت به ارائه آموزش تمام مناطق آلوده به مین و مواد منفجر نشده تدابیر لازم انجام شده و در آینده به اجرا خواهد آمد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه فرزین معتمدی، مدیرعامل هلال احمر کرمانشاه گفت: در ادامه برنامه های آموزشی آگاهی از خطرات ناشی از مین و مواد منفجر نشده از زمان جنگ و اهالی آلوده به مین شهرستان های مرزی استان کرمانشاه صبح امروز دوره فراگیر آموزشی مذکور با حضور اهالی روستای آلوده به مین آوزین در محل یادمان مطلع الفجر شهرستان گیلانغرب به صورت تئوری و آموزش های عملی توسط مربیان مجرب و کار آزموده جمعیت استان برگزار شد. 

فرزین معتمدی افزود: نسبت به ارائه آموزش تمام مناطق آلوده به مین و مواد منفجر نشده تدابیر لازم انجام شده و در آینده به اجرا خواهد آمد .

در این دوره ضمن ارائه نکات آموزشی در مورد شناخت انواع مین، مواد منفجره و راه های مقابله و مواجه با خطر این گونه مواد نسبت به توزیع بروشورهای آموزشی به فراگیران اقدام لازم به عمل آمد؛ در خاتمه اهالی روستای مذکور از فعالیت ها و خدمات ارزشمند جمعیت هلال استان در این راستا تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *