معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 24 مهر 1400

تأکید بر بهره جویی از همه ظرفیت های جمعیت هلال احمر برای کاهش آسیب پذیری مردم

دکتر مهراب شریفی سده در اولین روز کاری خود در حوزه معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با مدیران و کارکنان این معاونت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری طی نشستی با مدیران کل آموزش همگانی و پژوهش به همراه روسای ادارات این دو حوزه در جریان گزارشات اجمالی از اقدامات انجام شده و پروژه های جاری این دو اداره کل قرار گرفت.
بنا بر این گزارش، دکتر شریفی سده با اشاره به اولویت های اصلی آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر گفت: همچنان بر این باورم که تمرکز بر پژوهش های کاربردی، تولید محتواهای آموزشی در دو حوزه آموزش همگانی و آموزش تخصصی، شناسایی و معرفی فناوری های روزآمد در حوزه امداد و نجات و توانبخشی، بهداشت و درمان اضطراری، ساماندهی امور مربیان پر تلاش هلال احمر، توانمند سازی کارکنان و مدیران و توسعه آموزش های همگانی در راستای کاهش آسیب پذیری مردم از اولویت های اصلی حوزه سترگ آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر است.
 او افزود: امیدوارم با مدد الهی و بهره جستن از همه ظرفیت های جمعیت و با تلاش همکاران گرانقدرم در سراسر کشور بتوانیم موجبات اعتلای جمعیت خدوم هلال احمر را فراهم آوریم.
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *