معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 11 آذر 1399

چهارمین نشست علمی مجازی با موضوع "نقش آمایش سرزمین در کاهش خطر و حوادث»" برگزار می گردد

چهارمین نشست علمی مجازی با موضوع " نقش آمایش سرزمین در کاهش خطر و حوادث " در روز سه شنبه 29 مهر ماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 به صورت مجازی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، محمد احمدوند مدیرکل پژوهش و فناوری از برگزاری چهارمین نشست علمی به صورت مجازی خبر داد.

احمدوند با اشاره به برگزاری سلسله نشست های علمی به صورت مجازی گفت: در شرایط کنونی و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری از خردادماه سال جاری اقدام به برگزاری نشست های علمی به صورت مجازی نموده است که تا کنون 3 نشست علمی با عناوین:«اپیدمیولوژی ها و پاندمی کووید 19»، «مراقبت های روانی اجتماعی در اپیدمی ها و بلایا» و «ملاحظات تخصصی طب کار در نیروهای امداد و نجات با توجه به تناسب شغلی، بیماری ها و اصول پیشگیری» برگزار گردیده که با استقبال همکاران در جمعیت هلال احمر روبرو شده است.

مدیرکل پژوهش و فناوری افزود: مدرس این نشست؛ دکترفرزام پوراصغر سنگاچين، دکتری برنامه ریزی محیط زیست و بازرس انجمن ارزیابی محیط زیست ایران می باشد.

او چگونگی مراحل شرکت در این نشست را به شرح زیر اعلام نمود:

 1.    PC  یا لپ تاپ یا گوشی باید به اینترنت متصل باشد.
2.    نرم افزار Adobeconnect را دانلود کرده و در سیستم نصب نمایید.
3.    اگر از PC استفاده می کنید سیستم باید به WEBCAM و HEADPHONE مجهزباشد. لازم به ذکر است از طریق لپ تاپ و گوشی نیز می توان در جلسه شرکت نمود.
4.    در یکی از مرورگرهای خود http://b2n.ir/rcs10 را وارد نمایید.
5.    در صفحه باز شده guest را انتخاب و درقسمت Name با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود بصورت انگلیسی و کلیک کردن روی Enter Room می توانید وارد جلسه شوید.
6.    ضمناً پس از کلیک بر روی Enter Room بایستی در پنجره باز شده برروی Open in Application کلیک کرده و وارد جلسه شوید.

prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *