معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 18 اسفند 1399

2 انتصاب در جمعیت هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه «سرپرست مرکز تحقیقات مدیریت سلامت در تجمع های انبوه» و «سرپرست مرکز تحقیقات تاب آوری در حوادث و بلایا» را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر در احکامی جداگانه «شهرام محقق» و «پروین شفیعی مقدم» را به ترتیب به عنوان «سرپرست مرکز تحقیقات مدیریت سلامت در تجمع های انبوه» و «سرپرست مرکز تحقیقات تاب آوری در حوادث و بلایا» منصوب کرد، متن این احکام به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر شهرام محقق
با عنایت به اساسنامه مرکز تحقیقات مدیریت سلامت در تجمع های انبوه و پیشنهاد معاون محترم آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت، به موجب این ابلاغ به عنوان«سرپرست مرکز تحقیقات مدیریت سلامت در تجمع های انبوه» منصوب می شوید.
انتظار می رود در راستای هدف مرکز در خصوص توسعه کمی و کیفی پژوهش های مدیریت سلامت در تجمع های انبوه گام برداشته و نسبت به انجام شرح وظایف عنوان شده در اساسنامه اقدام نمایید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.

سرکار خانم پروین شفیعی مقدم
با عنایت به ماده 8 اساسنامه مرکز تحقیقات تاب آوری در حوادث و بلایا و پیشنهاد معاون محترم آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت، به موجب این ابلاغ به عنوان«سرپرست مرکز تحقیقات تاب آوری در حوادث و بلایا» منصوب می شوید.
انتظار می رود در راستای هدف مرکز در خصوص توسعه کمی و کیفی پژوهش های تاب آوری در حوادث و بلایا گام برداشته و نسبت به انجام شرح وظایف عنوان شده در اساسنامه اقدام نمایید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *