معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 25 تیر 1399

بازآموزی مربیان تخصصی (کوهستان، جاده، آوار و سیلاب) برگزار می شود

بازآموزی مربیان تخصصی (کوهستان، جاده ، آوار و سیلاب) در دو مرحله عمومی و تخصصی از تیرماه سال جاری به صورت کشوری و متمرکز برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی با اعلام این خبر گفت: این دوره بازآموزی به منظور ارتقاء سطح کیفی عملکرد و توانمندسازی مربیان، تبادل و انتقال آموخته های تجربی مروری بر آموخته ها و مهارت های گذشته و به روزرسانی آن ها، برگزار می گردد.

او ادامه داد: مربیان واجد شرایط با شرکت در این دوره بازآموزی می توانند از تاریخ 10 تا 24 تیرماه سال جاری با مراجعه به پورتال معاونت آموزش، پژوهش و فناوری محتوای آموزشی دروس عمومی شامل روش تدریس، ارزیابی اثربخشی دوره های آموزشی، فناوری اطلاعات در آموزش و وظایف و مسئولیت های مدرس و فراگیر را مطالعه کرده و در تاریخ 25 تیرماه نیز در آزمون تئوری که بصورت متمرکز و کشوری در جمعیت هلال احمر استان ها برگزار می شود شرکت نمایند.

دکتر رحمانی همچنین با اشاره به برگزاری این دوره در دو مرحله عمومی و تخصصی گفت: بعد از اعلام فهرست قبول شدگان در مرحله عمومی دوره تخصصی به صورت منطقه ای برنامه ریزی و برگزار می گردد که زمان و مکان برگزاری آن نیز بر اساس هر رسته تخصصی متعاقباً اعلام خواهد شد.

او افزود: موضوعات فوق می تواند مورد استفاده تمامی علاقمندان به بحث آموزش و تدریس دروس امدادی قرار گیرد،  لذا محتوای آموزشی موجود در پورتال معاونت به آدرس:ert.rcs.ir به صورت فایل PDF و فیلم قابل بهره برداری خواهد بود.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *