معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

پنجشنبه 08 آبان 1399

آزمون عملی تربیت مربی پایه داوطلبی در هلال احمر زنجان برگزار شد

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: آزمون عملی تربیت مربی پایه داوطلبی ویژه کارکنان در هلال احمر این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، فیروز رجایی افزود: برگزاری دوره تربیت مربی پایه داوطلبی ویژه کارکنان با هدف پرورش و تربیت مربیان پایه داوطلبی و گسترش آموزش های همگانی و پایه داوطلبی در خانه های هلال انجام می شود.
وی تاکید کرد: اولویت پاسخگویی بهتر به عموم مردم در حوادث و بلایای طبیعی از دیگر اهداف تربیت مربی و آموزش آنها در خانه های هلال استان زنجان است.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: با  تربیت مربیان جدید از بین کارکنان کمبود مربیان آموزشی با توجه به نیاز جمعیت هلال احمر استان زنجان و فراگیر بودن آموزش کمک های اولیه تامین می شود.
 رجایی خاطرنشان کرد: توسعه آموزش کمک های اولیه در استان زنجان به عنوان یکی از اهداف مهم آموزش فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر است که با افزایش تعداد مربیان این مهم به نحو مطلوبی محقق می شود.
وی یادآوری کرد: آموزش ها و سطح علمی مربیان در زمینه آموزشی آنها نیز بروز رسانی می شود و تعداد شرکت کنندگان در این مرحله هشت نفر از پذیرفته شدگان نهایی مرحله نخست بودند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، آزمون عملی تربیت مربی پایه داوطلبی ویژه کارکنان در هلال احمر این استان با حضور و نظارت تیم ارزیابی مربیان، مسئول حراست و معاون آموزش و پژوهش هلال احمر استان برگزار شد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *