معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 23 فروردین 1400

ارائه آموزش‌های مقابله با کرونا به ۱۱۴ هزار و ۹۹۵ نفر در گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از ارائه آموزش‌های مقابله با کرونا به ۱۱۴ هزار و ۹۹۵ نفر در قالب اجرای طرح "ناظران سلامت" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی گفت: ۲۵۷ تیم فعال از جوانان هلال احمر استان در اجرای این طرح شرکت داشتند و به بیش از ۱۱۴ هزار و ۹۹۵ نفر در امکان عمومی مثل بانک‌ها، اصناف، فروشگاه‌ها، بازارچه‌ها و بازارهای روز و محلی، سازمان های دولتی و غیر دولتی، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید - ۱۹ ارائه کردند.

غلامی گفت: با شیوع بیماری کرونا، اعضای جوان و داوطلبان هلال احمر با ایجاد پست های غربالگری در ایام نوروز، طرح های «نذر دانش» در سه ماهه تابستان، «نذر سلامت» در عزاداری های محرم، «آمران سلامت» در آبان ماه امسال، و طرح حاج قاسم سلیمانی با نام طرح "ناظران سلامت"را با حضور ۵۱۴ عضو جوان و بشردوست در استان اجرا کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار کرد: در این طرح که با هدف آموزش و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح استان اجرا شد، اعضای  هلال احمر با حضور در ۶۲ هزار و ۶۹۴ مکان های عمومی، دولتی، خدماتی و توزیعی نسبت به ارائه آموزش های پیشگیری از بیماری کرونا اقدام کردند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *