معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 24 مهر 1400
طی شش ماه نخست سال جاری انجام شد؛

ارائه آموزش های تخصص امداد و نجات به 814 نفر/ ضرورت ارائه آموزش های امدادی به جوانان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به ضرورت آموزش های امداد و نجات به مردم به ویژه جوانان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 40 دوره آموزشی تخصص امداد و نجات برای 814 شرکت کننده برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدرضا رضایی در حاشیه بازدید سر زده از دوره تخصصی جاده برادران شهرستان بیرجند، با اشاره به اینکه پشتوانه اصلی جمعیت هلال احمر جوانان و داوطلبین هستند، اظهار داشت: ارائه آموزش های لازم و چگونگی حضور اعضای داوطلب در حوادث از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی با بیان اینکه اگر هلال احمر نتواند به موقع و به درستی در حوادث نقش ایفا کند در واقع به رسالت خود عمل نکرده است، افزود: مهمتر از اجرای برنامه های آموزشی دنبال کردن این برنامه و ادامه دادن آن‌ها در حوزه جوانان است.

رضایی با اشاره به فعالیت های معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 40 دوره آموزشی تخصص امداد ونجات برای 814 شرکت کننده برگزار شده است.

وی با اشاره به فعالیت 24 پایگاه امداد و نجات بین شهری در سطح استان، بیان کرد: این دوره ها  به منظور آماده سازی تیم های تخصصی برای حضور در پایگاه های امداد و نجات بین شهری برگزار شده است.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه داوطلبین شرکت در دوره های تخصصی باید دوره های آموزشی کمک های اولیه و مهارت های داوطلبی را بعنوان پیش نیاز بگذرانند، گفت: در همین راستا از ابتدای سال جاری تا کنون 127 دوره آموزشی برای دو هزار و 147 نفر اجرایی شده است.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *