معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 11 مهر 1401

استفاده از ظرفیت دانشگاه آزاد هرمزگان در آموزش های همگانی

جلسه مشترک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، مختار سلحشور،در این دیدار اظهار کرد:یکی از ماموریت‌های مهم جمعیت هلال احمر آموزش همگانی و آماده سازی جامعه برای مقابله با حوادث احتمالی است .

وی با بیان اینکه باید گستره آموزش‌ها را افزایش دهیم، اظهار کرد: درصدد افزایش کیفیت آموزش و بهره مندی از ظرفیت‌ دانشگاه ها هستیم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان همچنین بر فعالیت کانون های دانشجویی و بهره مندی از ظرفیت اساتید دانشگاه آزاد در امر آموزش تاکید کرد.

کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه والای جمعیت هلال احمر در بعد بین المللی اظهار کرد: مجموعه هلال احمر توفیق بزرگی در پیش دارد و دانشگاه آزاد همواره همراه این نهاد مردمی خواهد بود.

وی با تاکید بر جایگاه ویژه جوانان در امر پیشبرد جامعه عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی زیرساخت‌های لازم را برای ارائه آموزش‌های مجازی فراهم می کند تا رابطه مستحکم بین دانشجویان و هلال احمر ایجاد شود.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *