معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 02 مرداد 1400

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مشکلات گوارشی در بیماری کوویدـ۱۹

استفاده از تغذیه مناسب، معمولاً یکی از مؤثرترین راه‌ها برای مقابله با بیماری‌های مختلف است که بیماری کرونا هم از این قاعده مستثنی نیست.

این دوره آموزشی با حمایت و مشارکت تشکل جمعیت حامیان زمین (پروژه آگاهی افزایی مشارکتی درباره کووید19 - UNDP/GEF/SGP) ، خیرین و داوطلبان تهیه و تدوین شده است.

با شرکت در این دوره آموزشی و آشنایی با مشکلات گوارشی ناشی از بیماری کرونا و عوامل تغذیه‌ای مؤثر بر کاهش آثار آن، از این بحران به سلامت عبور کنیم، همچنینتوصیه می شود قبل از شرکت در این کلاس آموزشی، محتوای دوره خانواده آماده در کرونا  را نیز مطالعه نمایید.

در پایان این دوره انتظار می‌رود فراگیران و اعضای خانواده آنها:

•             مشکلات گوارشی ناشی از بیماری کرونا را بشناسند و تشخیص دهند.

•             راهکارهای بهداشتی لازم در این زمینه را بدانند.

•             عوامل تغذیه‌ای تأثیرگذار بر کاهش آثار مشکلات گوارشی را بشناسند.

با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر یک سازمان خیریه می باشد و بسیاری از فعالیتهای عام المنفعه آن، بر اساس اهدا و کمک های مردمی است، شما نیز می توانید از طریق بخش اهدای مبلغ و یا اهدای تخصص در توسعه آموزش های جمعیت هلال احمر (شامل ترجمه متون معتبر، تهیه اینفوگرافی ها و موشن گرافی ها و کلیپ های جذاب، توسعه سامانه الکترونیکی، آموزش های حضوری و...) سهیم باشید.

به منظور شرکت در این دوره و دیگر دوره های آموزشی اینجا کلیک کنید، همچنین می توانید از طریق فضای مجازی(اینستاگرام) به آدرس instagram.com/rcs_education با ما همراه شوید.

 

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *