معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 23 فروردین 1400

برگزاری دوره آنلاین "خانواده آماده در کرونا"

جمعیت هلال احمر در راستای آموزش های همگانی، دوره آنلاین خانواده آماده در کرونا برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی با اعلام این خبر افزود: از آنجایی که این روزها، میزان مرگ و میر و آثار منفی کرونا، همه افراد خانواده را درگیر و نگران کرده است بنابر این جمعیت هلال احمر در راستای وظیفه قانونی خود مبنی بر آموزش های همگانی نسبت به برگزاری این دوره آنلاین برای ایجاد آمادگی در مورد نحوه برخورد مردم با این شرایط استثنایی اقدام نموده است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری گفت: همه گیری کرونا (کووید ۱۹)، یک بحران بی سابقه می باشد که جهان با آن روبرو شده است. این ویروس کودک، نوجوان، جوان، پیر و زن و مرد نمی‎‎‌شناسد و هیچکس از آن مستثنا نیست. امروزه شاهد مرگ و میر تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان بر اثر ابتلا به این ویروس هستیم. از سویی دیگر این ویروس، موجب بیکاری در بسیاری از مشاغل، تعطیلی مدارس و سبک های رایج و سنتی آموزش و تأثیر فراوانی بر همه ابعاد زندگی انسان گذاشته است.
او ادامه داد:  بسیاری از گردهمایی‌های خانوادگی و دوستانه، سفرها و فعالیت‌های خارج از منزل و جلسات کاری لغو شده است و بسیاری از مردم برای اجتناب از ابتلا به عفونت ویروسی کرونا، با خانواده‌هایشان در منزل مانده‌اند. اما می توان در برابر آن آماده بود و تهدید آن را به فرصتی تبدیل کرد. 
دکتر رحمانی با دعوت از عموم مردم جهت شرکت در این دوره از ایشان خواست تا نسبت به ارتقاء آگاهی خود و خانوادشان اقدام نمایند.
گفتنی است علاقمندان می توانند برای شرکت در دوره مذکور به آدرس:
مراجعه نموده و پس از ۲۴ ساعت بعد از قبولی در آزمون، گواهینامه خود را از سایت  edu.khadem.ir  دریافت نمایند. 
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *