معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 02 مرداد 1400

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با برنامه های مدیریت فرماندهی حادثه در گلستان

کارگاه آموزشی آشنایی با برنامه های مدیریت فرماندهی حادثه در محلات شهری و روستایی با حضور رؤسا و مسئولین امداد و نجات شعب هلال احمر گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، عبدالحسین رحیمی اظهار کرد: با هدف تقویت مهارت برنامه ریزی در مدیریت بحران محلات شهری و روستایی توسط افراد مرجع و مسئولین محلات و آشنایی با نحوه خود سازماندهی منابع لجستیکی و کمیته مدیریت بحران و تیم امداد ونجات و تهیه طرح عملیاتی و... کارگاه آموزشی به همین منظور برگزار شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر گلستان گفت: جانمایی محل‌های خدمات امداد نجات محله، تهیه نقشه خطر پذیری محله، سازماندهی کمیته مدیریت بحران محله، تهیه طرح عملیاتی محلات شهری و روستایی، سیستم هشدار و اطلاع رسانی، تکمیل چک لیست سازماندهی منابع لجستیک مردمی محله، تدوین برنامه های آمادگی محله قبل از حادثه، و آشنایی با شاخصها و مراحل طرح عملیاتی امداد ونجات محله عناوین مباحثی آموزشی در این کارگاه یک روزه بوده است.

گفتنی است با توجه به شیوع بیماری کرونا، این کارگاه آموزشی به تفکیک شعب شرق و غرب استان طی 2 روز در گنبدکاووس و کردکوی برگزار شد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *