معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 11 آذر 1399

بهره مندی 239 هزار نفر از آموزش‌های همگانی هلال‌احمر سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان گفت: در نیمه اول امسال بیش از 239 هزار نفر از آموزش های همگانی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میربهاء الدین با اشاره به اقدامات انجام شده به منظور ارائه آموزش های امدادی به اقشار مختلف جامعه گفت: از ابتدای سال تاکنون 352 دوره آموزش های عمومی و  همگانی در سطح استان توسط جمعیت هلال احمر برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: 290 دوره آموزش های عمومی در خانه های هلال سطح استان برای 2 هزار و 981 نفر در رده سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سطح استان، 35 دوره آموزشی کمک های اولیه و مهارت های داوطلبی برای 891 نفر و 27 دوره آموزشی آمادگی در برابر مخاطرات برای 740 فراگیر در 6 ماهه نخست سال توسط حوزه آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه 234 هزار و 416 نفر در مناسبت های خاص و مذهبی آموزش های عمومی و همگانی را فرا گرفتند، افزود: به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، یکهزار و 562 نفر به صورت غیرحضوری و 2 هزار و 927 نفر به صورت حضوری آموزش های مربوطه را فرا گرفتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، اجرای 6 دوره آموزش های تخصصی امداد و نجات در قالب دوره های (عملیات لجستیک، پایه پیش بیمارستانی، اسکان اضطراری، تصادفات جاده ای) برای 136 نفر از نجاتگران در راستای تربیت تیم های تخصصی و پوشش پایگاه‌های امدادونجات را از دیگر اقدامات انجام شده این حوزه در سال جاری دانست.

میربهاء الدین با بیان اینکه 6 دوره آموزش های ضمن خدمت برای 444 همکار به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار شده است، یادآوری کرد: انتشار فیلم و کلیپ، ارسال پیامک آموزشی، آموزش ایستگاهی، تهیه و توزیع اینفوگراف و پیام های هشدار، استفاده از ظرفیت های صدا وسیما، نصب بنر و استند، تهیه محتوای آموزشی ویژه فضای مجازی، توزیع 52 هزار و 7 برگ بروشور و پوستر، بیش از 283 هزار نکات آموزشی در ایستگاه های غربالگری در خصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا از دیگر اقدامات معاون آموزش و پژوهش استان در 6 ماهه اول امسال بوده است.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *