معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 02 مرداد 1400
در دیدار معاونین آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و جمعیت هلال احمر مطرح شد؛

توسعه همکاری‌های مشترک آموزشی و فناوری‌های مرتبط میان وزارت صمت و هلال‌احمر

معاونین آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و جمعیت هلال احمر در جلسه‌ای، زمینه‌های همکاری‌ میان 2 مجموعه را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی در دیدار با دکتر قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از معرفی ظرفیت ها و عملکرد هر دو معاونت، به بحث و بررسی زمینه های همکاری مشترک، پرداختند.

بنا بر این گزارش در این دیدار مقرر شد، کمیته مشترک تخصصی جهت بررسی چگونگی انجام همکاری های دوجانبه و فراهم آوری زمینه امضای تفاهم نامه جامع تشکیل شود.

در این نشست «آموزش و ارتقا دانش فعالین حوزه صنعت، معدن و تجارت در سراسر کشور در زمینه نحوه مواجهه با سوانح و حوادث در زمان وقوع بحران ها، امداد و کمک های اولیه» و «تامین نیازهای پژوهشی و فناورانه ارز بر جمعیت هلال احمر از طریق مهندسی معکوس تجهیزات مورد نیاز آن سازمان از بستر طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ)» ، حضور جمعیت هلال احمر در نمایشگاه "نیاز" هفته پژوهش جهت ارایه تجهیزات فناورانه مورد نیاز هلال احمر از جمله مباحث طرح شده برای پیگیری در کمیته تخصصی مشترک بودند.

همچنین توسعه آموزش های همگانی و مجازی و مشارکت شرکت ها و اتحادیه ها در راستای مسئولیت اجتماعی آن ها، رفع نیازهای پژوهشی و فناوری جمعیت هلال احمر از طریق سامانه ای که در اختیار وزارت صمت می باشد و برگزاری جلسات کارشناسی برای استفاده از ظرفیت های مشترک از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *