معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 31 اردیبهشت 1401
دوره تربیت مدرس لجستیک برمدار آموزش های جمعیت هلال احمر

دوره تربیت مدرس لجستیک( آمادوپشتیبانی) ویژه پذیرفته شدگان در مصاحبه علمی سال 1400، با راهبری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در سازمان داوطلبان برگزار می گردد.

دوره تربیت مدرس لجستیک( آمادوپشتیبانی) ویژه پذیرفته شدگان در مصاحبه علمی سال 1400، با راهبری معاونت آموزش، پژوهش و فناوری در سازمان داوطلبان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

دوره تربیت مدرس لجستیک (آماد و پشتیبانی) ویژه پذیرفته شدگان در مصاحبه علمی سال 1400، با همکاری سازمان داوطلبان برگزار می­گردد.

دکتر شریفی سده، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر و یکی از مدرسین این دوره در این رابطه گفت: در دی ماه سال گذشته بیش از 80 نفر واجدشرایط اولیه از استانهای سراسر کشور در مصاحبه های علمی-تخصصی شرکت کردند که از این تعداد 27 نفر به عنوان پذیرفته شده در این دوره حضور خواهند داشت.

این مدرس ادامه داد: این دوره به میزبانی سازمان داوطلبان از تاریخ 24/02/1401 لغایت 26/02/1401 به مدت سه روز انجام می شود که تمامی تمهیدات آموزشی از حیث محتوایی، فرایندی، نرم افزاری و سخت افزاری توسط معاونت آموزش، پژوهش و فناوری مورد تدبیر و تامین قرار گرفته است.

این مقام مسئول تصریح کرد: مدار آموزش های جمعیت هلال احمر بر محور تخصص گرایی، عملگرایی و بر پایه دانش نوین امدادی است؛ لذا معاونت آموزش، پژوهش و فناوری با همکاری و همگرایی همه جانبه با سایر مجموعه های جمعیت هلال احمر نسبت به توسعه و توانمندی مدرسان جمعیت هلال احمر اهتمام ویژه دارد. 

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر گفت: در روز پایانی آموزش آزمون تئوری بعمل می­آید و برای قبول شدگان نهایی به عنوان مدرس لجستیک ( آماد و پشتیبانی ) در مراکز آموزشی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور مجوز تدریس صادر می­شود.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *