معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 11 مهر 1401

دوره تربیت مدرس مدیریت و فرماندهی عملیات امداد و نجات به میزبانی جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در مراسم افتتاحیه این دوره معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: اولین بار سامانه فرماندهی سانحه یا همان ICS از استان فارس به سراسر کشور تعمیم داده شد.  
دکتر مهراب شریفی سده بر بحث مدرس بودن تاکید کرد و گفت: فراگیران در این دوره باید از مربی به مدرس عملیات محور و تئوریک تبدیل شوند.
دکتر شریفی سده اصول اساسی و یگانه ICS را به عنوان یک سامانه مدیریتی برای رویارویی با حوادث عنوان کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز  بیان کرد: در دوره تربیت مدرس مدیریت و فرماندهی عملیات امداد و نجات که به مدت سه روز به میزبانی فارس برگزار شد، 28 فراگیر اعم از مدیران عامل، معاونین، روسای شعب و کارشناسان جمعیت هلال احمر سراسر کشور حضور داشتند.
حسین درویشی ادامه داد: هدف از برگزاری این دوره تربیت نیروهای متعهد، متخصص و مدرس دوره های آموزش تخصصی جمعیت هلال احمر است.
وی افزود: در این دوره فراگیران با روش تدریس پیشرفته، سامانه جامع مدیریت بحران، سامانه فرماندهی سوانح و اصول فرماندهی ICS آشنا شدند.
گفتنی است دوره تربیت مدرس مدیریت و فرماندهی عملیات امداد و نجات به مدت سه روز به میزبانی جمعیت هلال احمر فارس و به همت معاونت آموزش و پژوهش این جمعیت در شیراز برگزار شد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *