معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 11 مهر 1401

دیدار رییس محترم جمعیت هلال احمر با کارکنان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری هدف ویژه از این نشست: معرفی جایگاه توسعه ای معاونت آموزش در جمعیت هلال احمر اعلام ابعاد کارکردی آن-اظهار اثرات عملکردی آن در تصمیم سازی ها- گستره ی فعالیت های معاونت آموزش در ایجاد رفتار امدادی- نقش معاونت آموزش در مقیاس ملّی-احصاء متاثر بودن سایر فعالیت های سازمان ها ازمفروضات آموزشی و....

با معرفی فرایند و عملکردهای معاونت آموزش، پژوهش و فناوری توسط دکتر شریفی این دیدار وارد جریان اصلی خود از حیث معرفی کارکردها، شرح وظایف، مطالبات و انتظارات فرد به فرد شد.

اظهار رضایت دکترکولیوند از پیشینه معاونت آموزش حاکی از مطالعه و بررسی مسیرعملیاتی معاونت آموزش توسط ایشان بود که موئد ترکیبی از مدیریت کارآمد، تمهیدات اثربخش، بهسازی نیروی انسانی، همسویی اهدافهای چندگانه و تعاون کارکنان بود که این مهم مبیّن مدیریت تعاملی و مشارکتی دکتر شریفی می باشد.

دکترشریفی اظهار کرد ما وارد نسل های جدید آموزش های امدادی شده ایم و توانسته ایم با استفاده از ابزار و تجهیزات سمعی، بصری و دیداری نسبت به غنای محتواهای تولیدی در قالب انیمیشن، اینفوگرافی و... بیفزاییم و  به عنوان «عضوی از خانواده، در خانه ها حضور داشته باشیم» .

نقطه قوت این دیدار، توجه تکلیفی و شنود موثر دکتر کولیوند به راهبردهای مطروحه و هم زمان اعلام حمایت، همکاری و ابلاغ دستور جهت مطالبات کارشناسی شده بود.

از اتفاقات منحصر به فرد این دیدار ارائه مدل و راهبردها امدادپایه توسط برخی از همکاران بود که حسب توجه رئیس جمعیت هلال احمر مقرر گردید طرح های مطروحه جهت کارشناسی و دستور جهت اقدام، به رئیس جمعیت هلال احمر ارائه گردد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *