معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

سه شنبه 06 مهر 1400

برگزاری 190 دوره آموزشی در 198 خانه‌ی هلال اردبیل

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از افزایش تعداد خانه های هلال به 198 خانه خبر و برگزاری 190 دوره آموزشی در این خانه‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، عزت اله ضربی ظهر 17 مرداد با اعلام این خبر افزود: تعداد خانه‌های هلال در استان اردبیل تا آبان ماه سال گذشته ۷۰ خانه بودند که این تعداد با 128 مورد افزایش تا مرداد ماه سال‌جاری  به ۱۹۸ خانه افزایش پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه تا آبان ماه سال گذشته ۵۰۰ نفر در خانه‌های هلال سطح استان عضو شده بودند، ادامه داد: ۹۶۵ نفر دیگر از آبان ماه سال ۹۹ تا مرداد ۱۴۰۰ در خانه‌های هلال استان جذب شده و تاکنون 1465 نفر عضو دارد.
این مسئول با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در خانه‌های هلال، تصریح کرد: تاکنون 190 دوره آموزشی در این خانه‌ها برگزار شده و 2 هزار و 210 نفر در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.
ضربی اضافه کرد: اجرای طرح آمران سلامت، طرح شهید سلیمانی، توزیع بسته های معیشتی، طرح ناظران ارشادی و ناظران سلامت، طرح غربالگری خانوار، طرح نذر سلامت و مواردی از این دست، طرح‌ها و برنامه های اجرا شده در خانه‌های هلال جمعیت هلال ا حمر استان اردبیل است.
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *