معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

شنبه 02 مرداد 1400

جذب عضو داوطلب آموزش دیده از میان سربازان وظیفه در استان فارس

فرمانده مرکز آموزش شهید دستغیب ناجا شهرستان جهرم در دیدار با مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس از خدمات هلال احمر این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ سرهنگ مجید عسگریان در این دیدار اظهار کرد: سربازان وظیفه ای که به این مرکز مراجعه می کنند بعد از دریافت آموزش های هلال احمر میتوانند به عنوان مربی نیز برای جمعیت هلال احمر ارائه خدمت کنند.

سرهنگ عسگریان پیشنهاد داد: یک تیم از نیروهای کادر این مرکز پس از گذراندن دوره های امداد و کمک های اولیه و همچنین دوره های تخصصی جمعیت هلال احمر به عنوان تیم پشتیبان این جمعیت آماده خدمت رسانی در مواقع بحرانی خواهد بود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این دیدار گفت: آموزش همگانی امداد و کمک های اولیه جزو یکی از مهمترین وظایف جمعیت هلال احمر است.

حسین درویشی بیان کرد: استان فارس به عنوان پایلوت می تواند با جذب داوطلبانه سربازان وظیفه، پس از ارائه آموزش های لازم به آنان و اتمام دوره مقدس سربازی، همچنان با جمعیت در ارتباط بوده و به عنوان نجاتگر در پایگاه های هلال احمر ارائه خدمت کند.

وی در ادامه گفت: کسانی که دوره های تخصصی هلال احمر را گذرانده باشند در حوادث و بلایا برای کمک به همنوع خود اعزام می شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس در پایان تاکید کرد: در صورت برگزاری آزمون استخدامی در جمعیت هلال احمر، یکی از معیارهای اصلی گزینش و قبولی در این آزمون عضویت در جمعیت است.

در پایان این دیدار سرهنگ عسگریان از مدیر عامل و معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر فارس تقدیر کرد.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *