معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 25 تیر 1399

تاکید معاون آموزش هلال‌احمر بر تولید برنامه‌های جذاب آموزشی برای نوجوانان در دیدار با مدیر شبکه امید

معاون آموزش، پژوهش و فناروی هلال احمر، با حضور در سازمان صدا و سیما با مهدی سالم، مدیر شبکه امید دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی در این دیدار با اشاره به نقش و جایگاه صدا و سیما به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای آموزشی گفت: جمعیت هلال احمر تلاش کرده است در حوزه های مخاطرات مهم کشور از جمله زلزله، سیل، غرق شدگی و مباحث کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات محتواهای علمی خوبی تهیه کند.

او ادامه داد: لازم است این آموزش ها به صورت جذاب و بصری و در قالب برنامه ای ویژه و فارغ از موارد دستوری و ابلاغی در اختیار همه مردم به ویژه قشرنوجوان قرار بگیرد.

مدیر شبکه امید نیز با تأکید بر اثربخشی آموزش های امدادی، این آموزش ها را برای عموم مردم و خصوصا برای نوجوانان ضروری دانست.

مهدی سالم با استقبال از آموزش های همگانی امدادی به ویژه برای نوجوانان گفت: شبکه امید بر اساس وظایف قانونی خود اقدام لازم را انجام خواهد داد و امیدوارم این آموزش ها صرفا در زمان بحران نباشد و بصورت مداوم در طول سال به صورت فعالیت های هیجانی، جذاب و مسابقه ای برگزار شود.

او ادامه داد: با توجه به اینکه در کشور حدود 8 میلیون نوجوان داریم، امیدواریم جمعیت هلال احمر برنامه مناسبی برای این گروه داشته باشد.

در پایان مقرر شد جمعیت هلال احمر محتواهای تولید شده خود را جهت بررسی به شبکه امید ارسال کرده و در قالب اقدامات مشترک، برنامه های ویژه ای برای نوجوانان تهیه شود.

گفتنی است شبکه امید یکی از شبکه‌های صدا و سیماست که از سال1396 برای نوجوانان در گروه سنی 12 تا 18 سال برنامه های متنوعی پخش می کند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *