معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 25 تیر 1399

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر منصوب شد

دکتر کریم همتی طی حکمی دکتر خسرو رحمانی را که پیش از این سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر بود، به عنوان معاون جمعیت هلال احمر در این حوزه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، رئیس جمعیت هلال احمر در حکم دکتر خسرو رحمانی آورده است:« با عنایت به مراتب دانش ، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران » منصوب می شوید.

خدمت در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به عنوان مظهر و نماد روحیه انسان دوستانه ملت ایران و مهمترین متولی خدمات انسانی داوطلبانه در کشور افتخاری است بزرگ و مسؤولیتی است خطير.توسعه کیفی و کمی فعالیت های حوزه آموزش، پژوهش و فناوری به عنوان یکی از راهبردهای اصلی حرکت پرشتاب در مسیر اهداف جمعیت هلال احمر نیازمند سرمایه گذاری چشمگیر مادی و معنوی است. بر این اساس انتظار دارم در چارچوب موازین قانونی و شرعی و سیاست ها و اسناد بالادستی به ویژه برنامه پنج ساله جمعیت هلال احمر ، با تاکید بر نخبه گرایی و تحول گرایی و تکیه بر دانش ، تجربه و خلاقیت سرمایه انسانی ارزنده جمعیت هلال احمر ، در خصوص برنامه ریزی و سیاستگذاری جامع مبتنی بر نیازهای جامعه برای افزایش اثربخشی فعالیت های آموزشی اعم از آموزش همگانی و تخصصی، ترویج و تعمیق رویکرد پژوهش محور بر پایه شواهد علمی در تمام شئون سیاستگذاری و مدیریت در جمعیت هلال احمر، ایجاد هماهنگی و هم افزایی میان فعالیتهای آموزشی و پژوهشی در تمامی واحدهای تابعه، توسعه همکاری های علمی جمعیت با دانشگاهها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی کشور در جهت استفاده از ظرفیت های متنوع آنان در مسیر اهداف جمعیت و نیز استفاده از فرصتهای کم نظیر جمعیت هلال احمر برای توسعه علوم و تحقیقات و فناوری در کشور ، توسعه فعالیت ها و همکاری های آموزشی و پژوهشی جمعیت در ابعاد بین المللی  و نیز شناسایی و معرفی فناوری های نوین مورد نیاز برای ارتقای خدمات جمعیت اهتمام نمایید.

 از همه واحدهای تابعه جمعیت هلال احمر انتظار دارم در این مسیر نهایت همکاری را با معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری به عمل آورند.

 بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *