معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 25 تیر 1399

اولین نشست صمیمانه دکتر خسرو رحمانی با کارکنان ادارات داخلی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری برگزار شد

دکتر خسرو رحمانی طی نشستی صمیمی با مدیران، روسای ادارات و کارشناسان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، امروز 9 تیرماه سال جاری بطور جداگانه با کارکنان ادارات کل آموزش همگانی و آموزش تخصصی و ضمن خدمت در دو نوبت صبح و بعدازظهر، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی در این نشست با اشاره به اهمیت گزارش دهی، در جهت ارزیابی اثــرات فعاليت های آموزشی جمعیت هلال احمر، بر لزوم گزارش دهی درست و دقیق فعالیت های ادارات و همچنین ارائه برنامه های عملیاتی آن ها در سال جاری تأکید کرد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری با تأکید بر استمرار تشكيل‌ این جلسات‌، آن را  نه‌ تنها موجب تبادل‌ اطلاعات‌ و اتخاذ تصميمات‌ مطلوب‌ دانست بلكه‌ علاوه بر انتشار فعالیت های آن حوزه، کمک به‌ بهبود ارتباطات‌ و درك‌ متقابل‌ واحدها از یکدیگر را از دیگر دستاوردهای مهم برگزاری این جلسات برشمرد.

او با اشاره به قانون مدیریت بحران و تأکید آن بر آموزش های همگانی در مخاطرات و سوانح توسط جمعیت هلال احمر گفت: طی مشورتی که با مدیران کل صورت گرفت مقرر شد اقداماتی که طی 9 ماه گذشته یعنی از زمان ابلاغ قانون مدیریت بحران تا کنون برای تحقق آن قانون صورت گرفته است را مورد بررسی قرار دهیم.

 بنا بر این گزارش، مدیران کل و روسای ادارات ضمن ارائه فعالیت های خود طی 9 ماه گذشته، جدول برنامه های حوزه خود برای سه ماه آینده را نیز ارائه کردند.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *