معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

دوشنبه 20 مرداد 1399

دکتر همتی: توسعه خانه‌های هلال و ارتقای آموزش‌های همگانی امداد در جامعه؛ اولویت اصلی هلال‌احمر است/ برگزاری دوره آموزشی «آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه» ویژه کارکنان دستگاه‌های اجرایی

رئیس جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه توسعه خانه‌های هلال و ارتقای سطح آموزش‌های همگانی امداد، از اولویت‌های جمعیت برای ارتقای تاب‌آوری جامعه است، گفت: دوره‌ آموزش غیرحضوری "آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی و غیرمترقبه" ویژه کارکنان دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی با اعلام این خبر افزود: این جمعیت براساس وظیفه ذاتی خود و با هدف توسعه آموزش‌های همگانی امداد و ارتقای تاب‌آوری جامعه در مقابل حوادث و بلایا، کارکنان دولت را به عنوان یکی از گروه‌های اجتماعی بزرگ کشور برای ارائه آموزش همگانی مورد توجه قرار داده است.

همتی گفت: هلال احمر برای تحقق اهداف خود و با همکاری مرکز آموزش مدیریت دولتی سازمان اداری و استخدامی کشور، در مرحله اول، این دوره آموزشی غیر حضوری را از 20 تیرماه تا پایان شهریور 1399 به مدت 6 ساعت و به شکل عمومی اجرا می‌کند.

رئیس جمعیت هلال احمر با تأکید بر ضرورت مشارکت همگانی در تمامی دوره های آموزشی امدادی گفت: همکاری‌های مشترک با سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت کارکنان دستگاه‌های اجرایی در شناخت و مقابله با حوادث و مخاطرات ادامه خواهد داشت.

یادآور می‌شود: علاقه‌مندان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی به سامانه جامع آزمون غیرحضوری به نشانی http://azmoon.smtc.ac.ir  مراجعه کنند

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *