معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

پنجشنبه 08 آبان 1399

جشنواره مجازی بین المللی کمک های اولیه برگزار می گردد

دکتر رحمانی از برگزاری جشنواره بین المللی و مجازی روز جهانی کمک های اولیه در سه رشته عکس، خاطره نویسی و ایده پردازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری؛ دکتر خسرو رحمانی با اشاره به ضرورت فراگیری کمک های اولیه و امدادرسانی آنی به حادثه دیدگان از سوانح و بلایای طبیعی، گفت: مهارت کمکهای اولیه، یکی از مهارتهای نجات بخش است که میتواند به سلامت خود و اطرافیان کمک کند. افزایش وقایع ناگوار طبیعی و انسان ساز در سال های اخیر و همچنین اهمیت امداد رسانی‌ به هنگام، جوامع را بر آن داشت تا روزی را به نام روز جهانی «کمک های اولیه» نامگذاری کنند.

او تاکید کرد این جشنواره با هدف حساس سازی مردم برای فراگیری آموزش کمک های اولیه، گسترش دامنه فراگیران، و اشتراک تجارب مردم در سه رشته عکس ، خاطره نویسی و ایده پردازی برگزار می گردد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمرعنوان کرد: با توجه به گستردگی امکانات فناوری اطلاعات و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی، این جشنواره به صورت مجازی برگزار خواهد شد و دبیرخانه آن بر عهده جمعیت هلال احمر استان یزد می باشد.

لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در جشنواره روز جهانی کمک های اولیه  می توانند تا 30 شهریور ماه ۹۹ آثار خود را در سایت جمعیت  هلال احمر استان یزد به آدرس www.yazd.rcs.ir قسمت فرم جشنواره ارسال نمایند. همچنین پس از پایان مهلت ارسال آثار و داوری در بخش های مختلف، به بهترین و خلاقانه ترین آثار ارسالی تندیس جشنواره به همراه جوایز امدادی از سوی هلال احمر اهدا خواهد شد.

prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *