معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

پنجشنبه 08 آبان 1399

برگزاری دوره آنلاین شنای امن، شناسایی مخاطرات و راهکارهای پیشگیری از غرق‌شدگی

با همکاری جمعیت هلال احمر و سازمان نظام پزشکی کشور دوره آنلاین شنای امن، شناسایی مخاطرات و راهکارهای پیشگیری از غرق شدگی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ این دوره آنلاین به همراه آزمون و اعطای گواهینامه معتبر، در ادامه پویش «ملی غرق نشویم» اجرا می‌شود. پویش ملی غرق نشویم در تیرماه سال ۹۹ و با هدف کاهش آمار غرق‌شدگان و پیشگیری از این حادثه دردناک در استان‌های درگیر توسط اداره‌کل آموزش همگانی جمعیت هلال احمر طراحی و اجرا شد.

بیش از ۷۰ هزار نفر در سراسر کشور به این پویش پیوستند و از آموزه‌های متنوع آن در شبکه‌های اجتماعی، آموزش‌های ایستگاهی، تبلیغات محیطی و رسانه‌ای بهره‌مند شدند. موشن گرافی، اینفوگرافی، ربات تلگرامی، آموزش‌های مجازی و... از محصولات متنوع این پویش بوده است.

یک صفحه اختصاصی دائمی نیز در سایت آموزش‌ همگانی جمعیت هلال احمر برای این پویش ساخته شده و اطلاعات جامعی درباره کمپین، غرق شدگی و توابع آن، نکات کلیدی و تذکرات عمومی برای پیشگیری از غرق شدگی، هشدارهای مورد نیاز در استخر، رودخانه، دریا، ساحل و مناطق تفریحی و کمک‌های اولیه در هنگام مواجهه با غریق درج شده است

prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *