معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

جمعه 28 شهریور 1399

پیام تبریک معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر به مناسبت روز جهانی روابط‌عمومی و ارتباطات

معاون آموزش، پژوهش و فناوری در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت برابر با ۱۷ ماه می میلادی مصادف با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از زحمات روابط‌ عمومی‌ها و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر نمود.


دکتر خسرو رحمانی در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت برابر با ۱۷ ماه می میلادی مصادف با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از زحمات روابط‌ عمومی‌ها و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر نمود.
 
در این پیام آمده است:
به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات؛ فرصت را مغتنم شمرده و به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امسال روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را در شرایطی سپری می‌کنیم که جهان متاثر از ویروس کرونا، به اهمیت روابط عمومی‌، جایگاه آن و نقش آفرینی زحمتکشان این حرفه، بعنوان یک نیاز اساسی پی برده است.
جایگاهی که با اطلاع‌رسانی به موقع و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی،  علاوه بر نقش بنیادی در دوام و بقای سازمان‌ها، بر حیات جامعه نیز اثری بی‌بدیل از خود به نمایش گذاشتند.
بدون شک مسئولیت اجتماعی نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز در ایجاد ایرانی تاب‌آور با همراهی روابط عمومی‌ها و بسترسازی صحیح ارتباطات موثر خواهد بود و جمعیت هلال احمر نیز بر اساس وظیفه ذاتی خود با برگزاری دوره‌های آموزشی و ایجاد بستری مناسب، پشتیبان ارتقاء کیفی و کمی مسئولیت اجتماعی در مراحل مختلف مدیریت بحران حوادث و سوانح خواهد بود.


به امید داشتن ایرانی ایمن

دکتر خسرو رحمانی

معاون آموزش، پژوهش و فناوری

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *