معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

جمعه 28 شهریور 1399

تاکید بر توسعه آموزش امداد و نجات در مراکز آموزش نیروهای مسلح در سال ۹۹

سردار فرحی، فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی به همراه مشاور عالی معاون هماهنگ کننده و مسئولان ذیربط قرارگاه، با دکتر همتی، رئیس هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دیدار و در رابطه با ادامه آموزش امداد و نجات کارکنان وظیفه در مراکز آموزش در سال ۹۹ گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، در این دیدار، سردار فرحی از همکاری هلال احمر برای آموزش کارکنان وظیفه در سال ۹۷ و ۹۸ تقدیر و تشکر کرد و گفت: در سال ۹۹ این آموزش‌ها باید افزایش یافته و تعداد ۱۹۰ هزار نفر را تحت پوشش قرار دهد.

 دکتر همتی نیز به حادثه خیز بودن کشور ایران اشاره کرد و گفت: در حوادث، ما دو دغدغه اصلی داشتیم؛ یکی به هماهنگی، هم افزایی و همدلی نیروهایی که در صحنه حاضر بودند، مربوط می‌شد که بحمدالله با ورود ستاد کل نیروهای مسلح و سایر مسئولان ذیربط، اتفاق خوبی در این زمینه افتاده است.
او افزود: موضوع دیگر، بحث مهارت نیروهایی است که به صحنه وارد می‌شوند؛ اگر این نیروها ماهر باشند، تلفات انسانی و مالی به شدت کاهش می‌یابد و سربازی بستر خوبی برای آموزش جوانان خواهد بود. در این رابطه کاملا با قرارگاه هماهنگ بوده و انشاءالله کمال همکاری را با آنها خواهیم داشت .
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *