معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 02 مهر 1399

برگزاری دوره آموزش الکترونیکی ضمن خدمت کارکنان با عنوان "خانواده آماده در برابر مخاطرات"

معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دوره آموزش الکترونیکی ضمن خدمت کارکنان با عنوان "خانواده آماده در برابر مخاطرات"، ویژه تمامی کارکنان و مدیران ستادی، استانی و شعب سراسر کشور را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دوره آموزش الکترونیکی ضمن خدمت «خانواده آماده در برابر مخاطرات» در ادامه دوره‌های آموزشی و تمرینی در راستای آمادگی کارکنان جمعیت هلال احمر در محیط‌های اجتماعی از امروز ۳ تا ۹ خرداد ماه سال جاری آغاز می‌گردد.
بنا بر این گزارش، آزمون این دوره در تاریخ ۱۰ تا ۱۱ خرداد ماه ساعت ۸ لغایت ۹ صبح به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.  
علاقه مندان جهت دسترسی به منبع مطالعاتی می‌توانند به سایت خادم (khadem. ir) و برای شرکت در دوره مذکور به سایت refahi. rcs. ir مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است اولین دوره آموزشی و تمرینی با هدف آمادگی کارکنان جمعیت هلال احمر سال گذشته (سال ۱۳۹۸) تحت عنوان «تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» ویژه محیط سازمانی به صورت کاملا تمرینی و میدانی با ۵ موضوع آشنایی با اصول پناهگیری و تخلیه اضطراری، اطفاء حریق، چادرزنی، احیاء قلبی_ریوی و پانسمان برگزار گردید.
همچنین در این دوره کارکنان ضمن آشنایی با مطالب آموزشی ایجاد شده در سایت خادم، می توانند به منظور ارتقاء آمادگی خود در محیط خانوادگی و افزایش شاخص آمادگی خانواده و تهیه نقشه خطر خانه یا اداره خود، شاخص آمادگی سازمانی و کشوری را نیز افزایش دهند.
کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *