معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری

چهارشنبه 25 تیر 1399
معاونت آموزش، پژوهش و فناوری برگزار می کند؛

دوره آموزشی تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری(2) (تثبیت اجزای غیر سازه ای)

دوره آموزشی تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری(2) (تثبیت اجزای غیر سازه ای) ویژه کارکنان ساختمان صلح از امروز 25 خرداد ماه سال جاری در ساختمان صلح آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری، دکتر خسرو رحمانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به «بند ب از ماده 14 قانون مدیریت بحران» در خصوص وظایف جمعی هلال احمر در قانون مدیریت بحران و ضرورت پیشگام بودن جمعیت هلال احمر در آموزش های همگانی و رعایت نکات ایمنی، به ویژه در حوزه های ستادی و ساختمان صلح، این معاونت مرحله دوم آموزشی تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری را با موضوع «مقاوم سازی غیرسازه ای»، برگزار می نماید.

او ادامه داد: این دوره در مرحله اول ویژه تمامی کارکنان و مدیران شاغل در ساختمان صلح می باشد که به صورت میدانی، در قالب تمرین واقعی برای اصلاح ساختار و اجزای غیرسازه ای و نیز الگوسازی برای سایر حوزه های ستادی و استانی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است اولین مرحله از این دوره آموزشی در سال 1398 با موضوعات، پناهگیری و تخلیه اضطراری، اطفاء حریق، پانسمان، احیاء قلبی- ریوی و چادرزنی در ستاد و استان ها برنامه ریزی و به صورت کاملا میدانی اجرا گردید که نتیجه آن، اصلاح مسیرهای خروج اضطراری و استقرار سیستم اطفاء حریق در تمامی طبقات ساختمان صلح بود.

کلمات کلیدی
prm روابط عمومی
تهیه کننده:

prm روابط عمومی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *