چهارشنبه ٠١ خرداد
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگروه امدادونجات ویژه دهیاران شهرستان زرند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان زرند؛ کارگروه آموزشی امدادونجات با حضور مدیرعامل و معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان، مسئولین و دهیاران بخش مرکزی شهرستان زرند برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این کارگاه آموزشی با اشاره به پیوستن شهرستان زرند به عنوان اولین شهر به شبکه ملی جوامع ایمن ایران گفت: این شهرستان در بسیاری از مباحث پیشتاز بوده و همچنین عملکرد جمعیت هلال احمر زرند در پشتیبانی و امدادرسانی به زلزله زدگان هجدک و کوهبنان به عنوان شعبه معین موثر و ستودنی است.

فلاح با تاکید بر همکاری و پیگیری دهیاران جهت راه اندازی خانه هلال در روستاها افزود: راه اندازی این خانه ها در گسترش، توسعه اهداف جمیعت و آمادگی و توامندسازی اهالی روستا در زمینه امدادونجات بسیار موثر و ارزشمند است.

هادی فرشید معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان با اشاره به اثرات مفید و کاربردی آموزش های همگانی در کاهش اثرات حوادث و بلایای طبیعی تصریح کرد: این معاونت آمادگی و همکاری لازم را جهت برگزاری دوره های آموزشی امدادی با مسئولین و دهیاران در خانه های هلال را دارد.

 

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان زرند با اشاره به طرح ملی خادم و آموزش ده هزار خانواده زرندی افزود: اجرای این طرح با توجه به استراتژی جدید جمعیت در خصوص پیشگیری در حوادث و بلایا بسیار موثر و مفید خواهد بود.


٠٩:٢١ - شنبه ١٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٦٠٥    /    تعداد نمایش : ١٣٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج