دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری پنجمین جلسه کارگروه تخصصی امداد ونجات وآموزش همگانی استان اصفهان در سال96

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ داریوش کریمی با بیان این خبر اظهار داشت:  این جلسه با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و اعضای کارگروه در روز سه شنبه 17 بهمن ماه در سالن کنفرانس جمعیت استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در پنجمین جلسه کارگروه تخصصی امداد ونجات وآموزش همگانی استان ابتدا گزارش عملکرد نهادهایی چون نیروی انتظامی، راه و شهرسازی و دانشگاه علوم پزشکی در زلزله کرمانشاه ارائه و نقاط قوت و ضعف و مشکلات اجرایی در انجام شرح وظایف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در بخش دیگری از این نشست، سناریوی ورود به زلزله احتمالی در منطقه 5 تهران توسط شرکت گاز، برق منطقه ای، آبفا و جمعیت هلال احمر بررسی شد.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین بر توسعه آموزش های همگانی، سازمانی و محله محور، گسترش ظرفیت سازی در برابر سوانح و تدوین سناریوها متناسب با امکانات و توانمندی ها تاکید گردید .

 گفتنی است جلسه کارگروه تخصصی امداد ونجات و آموزش همگانی، هرسه ماه یکبارو با حضور کارشناسان سازمانهای عضو کارگروه با محوریت جمعیت هلال احمر استان برگزار می‌شود .

 

 

 

 


١٤:٥٠ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٨٤٤    /    تعداد نمایش : ١٦١٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج