دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

رونمایی از ۱۰ بروشور آموزشی‌حوادث و یک‌کتاب در استان قم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر محمد گل فشان، درآئین گرامیداشت هفته معلم که به همت معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور ۱۴۰ تن از مدرسان و مربیان هلال احمر برگزار شد با بیان این که جمعیت هلال احمر به دنبال تقویت نیروهای ورزیده و توانمند سازی است.گفت:اگر خدمات مرکز علمی- کاربردی تداوم داشته باشد، باید جز بهترین ها در آموزش باشیم، و خوشبختانه در این مسیر هلال احمر قم موفقیت های زیادی کسب کرده و این تلاش ها و موفقیت ها در امر امداد و نجات ستودنی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم همچنین با اشاره به این که در گذشته در بخش آموزش تنها مجموعه جوانان در این استان وجود داشته و امروز شاهد رشد و تقویت این این بخش هستیم تاکید کرد، همچنان از نظر امکانات با کمبود مواجه هستیم.

گل فشان با اشاره به این که با وجود همه کمبودها باید با مدیریت هزینه ها، دیگر اعتبارات را نیز به سمت آموزش سوق داد،تا مردم آمادگی لازم برای مقابله با حادثه را داشته باشند خاطر نشان کرد: در جعفریه و شهرهای اطراف این استان اقدامات خوبی انجام شده و اگر حادثه ای اتفاق بیفتد آمادگی لازم برای پاسخگویی وجود دارد.
وی تاکیدکرد: وقتی امدادگران خودشان بومی هستند و در منطقه حضور دارند آرامش بهتری برای اهالی در هنگام بحران شاهد هستیم وکار با سرعت بیشتری انجام می شود.

دراین مراسم از ۱۰ عنوان بروشور آموزشی و یک کتاب با موضوع حوادث رونمایی شد.

مربیان هلال احمر نقش مهمی در آموزش و ایجاد آمادگی در بحران ها دارند
شهریار مزیدآبادی، مدرس امداد و نجات کشور نیز در این مراسم با اشاره به این که مربیان هلال احمر نقش مهمی در آموزش و ایجاد آمادگی در بحران ها و حوادث دارند.و باید تاثیر گذار باشند، تصریح کرد: به دلیل همین آموزش ها و تاثیر گذاری ها بوده است که امروز استان قم توانسته جایگاه مهمی در مدیریت بحران ها داشته باشد و در استان های دیگر نقش معین داشته باشد.
وی اظهار کرد: مدیران و معاونان و مربیان و داوطلبان هلال احمر همواره در صحنه های مختلف اثر گذار بوده اند، خانواده بزرگ هلال احمر بر اساس منویات رهبری واقعا عاشق و دیوانه کارشان هستند و به آن افتخار می کنند.


١٢:٤٩ - يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٦٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج