دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" در جمعیت هلال احمر استان زنجان

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: دوره آموزشی "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" در رشته های تحصیلی غیرمرتبط  پس از  6 روز با انجام آزمون نهایی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، فیروز رجائی افزود: هدف از برگزاری دوره آموزشی "تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" تامین کمبود مربیان با توجه به نیاز جمعیت هلال احمر این استان بود.
وی اظهارداشت: از 9 تا 18 تیرماه جاری ثبت نام ازعلاقمندان برای شرکت در این دوره آغاز و در تاریخ 22 همین ماه نیز پیش آزمون کتبی از 64 متقاضی شرکت در این دوره انجام شد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از این تعداد 34 نفر نمره قبولی در آزمون کتبی را کسب کردند.
رجائی اظهارداشت: برگزاری دوره های آموزشی از شنبه/22 تیر/ آغاز و در روز پنجشنبه/27/ ماه جاری با برگزاری آزمون نهایی کتبی و به روش تدریس توسط 34 خانم و آقا به پایان رسید.

 وی یادآوری کرد: علاقمندان برای شرکت در مرحله دوم کشوری" تربیت مربی امداد و کمک های اولیه" دارای مدرک شرکت در دوره های آموزشی پایه عمومی، عمومی امداد، عمومی نجات، پیش بیمارستانی بودند.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:
 در این دوره آموزشی موضوعات تئوری و عملی درباره آناتومی و فیزیولوژی دستگاه گردش خون و تنفس، سکته های قلبی، مغزی و دلایل و عوامل موثر برآن، انواع سوختگی ها، احیای بزرگسالان، کودکان و نوزادان، فرد غرق شده، رفع انسداد در خفگی، آتل بندی پا، شکستگی لگن و تجهیزات آمبولانس و غیره آموزش داده شد
.


١٢:٤٩ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٤٩    /    تعداد نمایش : ٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج