دوشنبه ٢٥ شهريور
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آشنایی با مخاطرات ویزه خانواده ستاد کل نیروهای مسلح استان قزوین

معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر قزوین در حاشیه عقد تفاهم نامه با ستاد کل نیروهای مسلح جهت آموزش مشمولین وظیفه در پادگان شهدای جوادنیا در استان قزوین ، بنا بر اشتیاق خانواده های آنها اقدام به برگزاری دوره آشنایی با مخاطرات نموده است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین در راستای ارتقاء سطح آگاهی عموم مردم یک دوره 8 ساعته آموزش آمادگی در برابر مخاطرات از تاریخ 98/04/31 برای خانواده نیروهای مسلح استان قزوین  برگزار گردید.

تهمینه ابراهیمی معاون آموزش و پژوهش استان ضمن اشاره به عقد تفاهم نامه بین جمعیت هلال احمر و ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر آموزش کمکهای اولیه جهت مشمولین وظیفه عنوان کرد: علاقه  خانواده های این عزیزان به حضور در دوره های آموزشی، ما را بر آن داشت تا این دوره را برای خانواده های کادر خدوم نیروهای مسلح شاغل در پادگان شهدای جواد نیا برگزار نماییم . ابراهیمی گفت: آمادگی در برابر مخاطرات برای همه ی افراد جامعه ضروری بوده و بالا رفتن سطح آگاهی مردم باعث پیشگیری و کم شدن میزان صدمات ناشی از حوادث خواهد بود . در ادامه این دوره آموزش کمکهای اولیه نیز به مدت 22 ساعت برگزار  خواهد شد . این دوره با تدریس خانم حقیقت از مربیان مجرب استان و با حضور 30 نفر از همسران کادر اداری پادگان شهدای جواد نیا برگزار گردید .

دوره آموزشی آشنایی با مخاطرات از سال 97 ویژه گروه های پیرامونی هدف آغاز گردیده و همچنان ادامه خواهد داشت .


٠٨:٤٧ - سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٨٥    /    تعداد نمایش : ٤٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج