يکشنبه ٠٣ تير
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در جلسه شورای معاونین این جمعیت بیان کرد : روابط عمومی ها نقش مهمی در معرفی فرهنگ داوطلبی ، احسان و نیکوکاری در جامعه دارند .

در جلسه ای با حضور شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان اصفهان، از درخشش وکسب رتبه های برتر در جشنواره گلچین هلال در سال 95 و نیز همایش کشوری توسعه، فرهنگ و هنر توسط روابط عمومی این جمعیت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در برنامه تجلیل از پرسنل این واحد در پی درخشش و کسب رتبه برتر در جشنواره گلچین هلال در سال 95 و نیز همایش کشوری توسعه، فرهنگ و هنر، با اشاره به موفقیت های روابط عمومی هلال احمر در سال های اخیر و تقدیر از آن اظهار داشت: روابط عمومی ها  نقش مهمی در معرفی فرهنگ داوطلبی و احسان و نیکوکاری در جامعه دارند و باید به این وجه از اطلاع رسانی توجه بیشتر شود .

 دکتر مومنی با بیان اینکه خدمات و فعالیت های حوزه های مختلف جمعیت اگر خوب و شایسته منعکس نشود اثربخشی خاصی ندارد، تصریح کرد: مشارکت و همکاری حوزه ها در اموری که مربوط به روابط عمومی می شود در تسهیل و پیشبرد کارها موثر است و این کمک شایانی به انعکاس فعالیت ها و خدمات جمعیت خواهد کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این حوزه باید از یکسو روی اشاعه مفاهیم انسانی و نهادینه کردن اصول متعالی هلال احمر        در جامعه کار کند و از سوی دیگر در راستای بالا بردن اعتماد جامعه به این نهاد مردمی تلاش نماید. 

در ادامه این مراسم شهریار انصاری، مدیر روابط عمومی جمعیت استان نیز با اشاره به تلاش همکاران در ارتباط موثر با مخاطبین و رسانه های جمعی در راستای اطلاع رسانی و انعکاس برنامه ها و فعالیت های جمعیت هلال احمر استان، موفقیت های این مجموعه را مرهون حمایت های مدیرعامل محترم و نیز اهتمام جدی همه همکاران در پیگیری امور دانسته و اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد استمرار این موفقیت ها در راستای دستیابی به اهداف عالیه جمعیت هلال احمر باشیم.

 

 گفتنی است در پایان با اهدای لوح سپاس از پرسنل این حوزه تقدیر به عمل آمد.


٠٣:١٩ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٠٨٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج