پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره مقدماتی آموزش تخصصی ترابری ویژه کارکنان حوزه ترابری جمعیت هلال احمر هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان دوره مقدماتی آموزش تخصصی ترابری برای 45 نفر از رانندگان حوزه ترابری جمعیت هلال احمر استان هرمزگان برگزار گردید.

علی اعمی برنطین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان هدف از برگزاری این دوره را ضمن               به روز رسانی دانش و ریز مهارتهای مورد نیاز برای راهبری وسائط نقلیه سبک و سنگین در شرایط آرامش و عملیات، آشنایی با فرآیندهای مربوطه عنوان نمود. وی کامیابی بسیاری از عملیات های امدادی را مرهون        تلاش های فداکارانه رانندگان در شرایط دشوار عملیاتی دانست و از ضرورت انتقال این تجارب ارزنده به نسل جدید رانندگان در جمعیت دانست.

یحیی بازیاری زاده سرپرست معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر هرمزگان نیز در آیین آغازین این دوره آموزشی ضمن تاکید بر همراهی همه ارکان جمعیت برای التزام به رعایت استانداردهای آموزش کیفی، رانندگان را به علت کم و کیف سطوح تماس اجتماعی شان در شرایط آرامش و اضطرار از مهمترین گروه های مروج ارزش های بنیادین جمعیت دانست و از یکایک فراگیران حاضر در این دوره آموزشی خواست رعایت و ترویج این ارزش ها که تمایز گر جمعیت با سایر نهادها است پیشگام و کوشا باشند.

 

در پایان این دوره آموزشی به مدت دو روز با حضور مدرسانی از راهنمایی و رانندگی، مرکز بهداشت و فنی             حرفه ایی در محل سالن اجتماعات مرکز استان برگزار و مقرر گردید این دوره در سال آینده برای کلیه کارکنان دارنده گواهینامه رانندگی نیز برگزار گردد.


٠٤:٤٢ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٧٢٤٣    /    تعداد نمایش : ٧٠٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج