يکشنبه ٠٣ تير
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره ی بازآموزی آموزش حضوری کمک های اولیه ویژه پرسنل جمعیت هلال احمراستان البرز

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز ، علیرضا غلام پور شهری گفت: این دوره با هدف ارتقاء سطح دانش، بینش و توان پرسنل بر اساس وظایف و رسالت شغلی برگزار می شود.

وی اضافه کرد: این دوره در راستای اصول و اهداف جمعیت هلال احمر صورت گرفته و در نهایت منجر به تربیت نیروی انسانی ماهر و کار آمد و آشنا به علوم و فنون روز می شود. 

وی افزود: این آموزش با رویکردی کاربردی به عنوان موثر ترین راه تجدید بنای نیروی انسانی جمعیت و ایجاد بستری مناسب جهت ارتقاء و انتقال دانش کار در زمینه های مرتبط با اصول و اهداف و ماموریت های جمعیت هلال احمر می باشد.

شهری گفت: این دوره در 3 کلاس 55 نفره مجزا برای 165 نفر از پرسنل جمعیت هلال احمر استان البرز به صورت تئوری و عملی برگزار می شود.

سرپرست آموزش، پژوهش و فناوری اضافه کرد: کمک های اولیه و اهداف آن - اصول، ایمنی و قانونی در کمک های اولیه روش مواجهه با مصدوم خفگی ها احیای قلبی و ریوی cpr خونریزی پانسمان آسیب های استخوانی، مفصلی و عضلانی بانداژ آتل بندی حمل مصدوم فوریتهای پزشگی مسمومیت ها سوختگی آسیب های ناشی از گرما و سرما از سرفصل های آموزشی این دوره است که توسط اساتید مجرب آموزش داده میشود.

وی افزود: این دوره به مدت 22 ساعت می باشد و به نفراتی که دوره مذکور را با موافقیت سپری نمایند گواهینامه اعطا می گردد.  

 


١٢:٤٥ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٩٩١٢٩    /    تعداد نمایش : ١٠٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج