يکشنبه ٠٣ تير
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر عنوان کرد:

اعطای مجوز برگزاری دوره های آموزشی مشترک با کشورهای همجوار/ هلال احمر به دنبال کسب مرجعیت علمی در تمامي حوزه های مأموريتي خود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر سید حمید جمال الدینی در همایش معاونین امداد و نجات سراسر کشور با اشاره به اینکه اکنون دوران طلایی تعامل و همکاری معاونت آموزش با سازمان امداد و نجات را می گذرانیم، گفت: بخش زیادی از موفقیت هلال احمر به عنوان خوشنام ترین نهاد در میان مردم، مرهون تلاش های معاونین امداد و نجات در سراسر کشور است.
وی افزود: باید همگی دست به دست هم داداه و در جهت ترویج گفتمان های جدیدی چون سرمایه اجتماعی، مسئولیت پذیری اجتماعی، تاب آوری و مدیریت ریسک در جمعیت هلال احمر پیشگام شویم.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه مدیران سازمان و معاونت آموزش به این نتیجه رسیدند که مدیران عامل هلال احمر؛ متولی آموزش در استان ها باشند، گفت: بر این اساس مدیران عامل استان ها بازوی اجرایی معاونت آموزش در استان ها هستند و در زمینه ارائه آموزش های تخصصی؛ باید پاسخگوی رئیس سازمان امداد و نجات باشند.
وی با بیان اینکه هلال احمر به دنبال کسب مرجعیت علمی در تملمی حوزه های تخصصی خود است، خاطرنشان کرد: در این زمینه ضروری است تا تجربیات و دانش سایر حوزه های تخصصی را جمع آوری کرده و با حوزه خود تطبیق دهیم؛ البته به این منظور مجوز 2 مرکز تحقیقاتی را کسب کرده ایم و به زودی سامانه رصد علمی را راه اندازی خواهیم کرد.
دکتر جمال الدینی با اشاره به اینکه هلال احمر در مدل آموزش های خود، پیشقدم آموزش نوین است؛ گفت: هلال احمر 20 سال است آموزش ادغام یافته را تجربه می کند و لذا دانشگاه و صنعت این نهاد مردمی کاملا ادغام یافته است.
وی با بیان اینکه امسال، ارتقای وضع مربیان، ارتقاء استاندارد آموزش، مربیان و ناظرین و زیرساخت های آموزشی را در دستور کار داریم، گفت: بر این اساس 150 ساعت در قالب 11 بسته آموزشی را برای مدیران و کارکنان جمعیت در دستور کار داریم.


٠٩:٠٦ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٠٦٦٨    /    تعداد نمایش : ٩٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج