يکشنبه ٣٠ دی
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت از روند برگزاری دوره آموزش مدیریت بحران در سیستان و بلوچستان

طرح جامع آموزش همگانی مقابله با بحران تا 2 سال آینده در هلال احمر تدوین می شود/ انعقاد تفاهم نامه میان هلال احمر و آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرسیستان وبلوچستان، دکتر کاظم شریفی از روند اجرای دوره آموزشی مدیدیت بحران پیشرفته سطح یک با حضور معاونین و روسای شعب جمعیت هلال احمر استان های کرمان و هرمزگان و سیستان و بلوچستان در زاهدان، بازدید کرد.

بنا بر این گزارش، دکتر کاظم شریفی در بازدید از مرکز علمی کاربردی هلال احمر زاهدان، کارگاه پراتیک و اتاق آماده عملیات جمعیت هلال احمر استان، اظهار کرد: وظیفه تدوین طرح جامع آموزش همگانی مقابله با بحران به جمعیت هلال احمر محول شده که طبق بررسی های به عمل آمده تا 2 سال دیگر این طرح تکمیل خواهد شد.

وی گفت: این طرح با رویکرد علمی، پژوهشی، ملی و بین المللی تدوین و مباحث مربوط به آموزش همگانی، مدیریت بحران و تعیین نقش دستگاه‌های ذیربط در مواقع بحرانی در آن لحاظ خواهد شد.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر همچنین به برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران پیشرفته سطح یک اشاره و بیان کرد: در این دوره مباحثی مانند مدیریت و فرماندهی، مدیریت بحران در رسانه، مدیدیت خطر پذیری (ریسک) آموزش همگانی و کارگاه های بهداشت و درمان و همچنین نقد و بررسی عملیات های ملی و منطقه ای مطرح شد.

وی همچنین در نشستی با مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان بر ارتقاء سطح علمی و تحقیقاتی و پژوهشی و مشاوره ای جامعه فرهنگی تاکید کرد و در همین راستا تفاهم نامه ای میان آموزش و پرورش استان و جمعیت هلال احمر استان منعقد شد. 

فراهم کردن شرایط آموزشی برای برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمکهای اولیه ویژه مدیران و سرپرستان مدارس شبانه روزی و دانش آموزان از اهداف مهم این تفاهم نامه است.

 


١٧:٤٢ - جمعه ٣١ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٦٢٦٢    /    تعداد نمایش : ١٢٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج