چهارشنبه ٠١ خرداد
برای مشاهده کتب جدید به قسمت (دانلود کتاب‌) مراجعه فرمایید
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزش، پژوهش و فن‌آوری جمعیت هلال احمر در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق اداره کل امور آموزش‌های تخصصی و ضمن‌خدمت:

جلب مشارکت واحدهای ستادی و استانی در سیاستگذاری و برنامه‌ریزی آموزش و پژوهش ضروریست.

مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق اداره کل امور آموزش‌های تخصصی و ضمن‌خدمت با حضور معاون آموزش، پژوهش و فن‌آوری، مدیران معاونت و کارکنان اداره کل آموزش تخصصی و ضمن خدمت در سالن جلسات این معاونت در تاریخ 16 اردیبهشت 1396  برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر، دکتر کاظم شریفی در این جلسه طی سخنانی با تأکید بر ضرورت سرمایه گذاری مادی و معنوی در حوزه آموزش و پژوهش به عنوان یکی از راهبردهای تحقق اهداف و ماموریتهای جمعیت هلال احمر تصریح کرد: نهادینه‌سازی این موضوع مستلزم اصلاح ساختار و تامین منابع مورد نیاز است تا مبادا در میان انبوهی از خدمات فوری، پرهزینه، و زودبازده، حوزه آموزش و پژوهش در مرتبه آخر اولویت‌ها قرار گیرد. لذا مطالبه گری و پاسخگویی نسبت به  تامین منابع و اعتبارات مورد نیاز حوزه اموزش و پژوهش را وظیفه خود میدانیم.

وی با ابراز امیدواری نسبت به تصویب هرچه سریعتر بودجه برنامه ای پیشنهادی سال 97 حوزه اموزش و پژوهش و تخصیص مناسب آن ، توسعه زیرساخت ها و تجهیزات آموزشی، ارتقای کمی و کیفی شبکه مربیان، استانداردسازی محتوای اموزشی، و افزایش عناوین و دفعات برنامه های اموزشی تخصصی مورد نیاز داوطلبان، کارکنان و مدیران جمعیت را از اولویتهای این معاونت اعلام کرد.

وی تمرکز سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت در معاونت آموزش، پژوهش و فناوری  و توسعه تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی را  از راهبردهای اساسی این معاونت خواند و خاطرنشان ساخت: جلب مشارکت فعال واحدهای ستادی که در آموزش‌های تخصصی نقش‌آفرینی می‌کنند و نیز جمعیت های استانها به عنوان مجریان آموزش در سراسر کشور، در تدوین و بازنگری سیاستها و برنامه های حوزه اموزش و پژوهش در قالب کمیته ها و شوراها ضروریست.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع جلسه، دکتر مهراب شریفی سده مدیر کل سابق اداره کل آموزش تخصصی و ضمن خدمت را از سرمایه های ارزنده جمعیت دانست و توضیح داد: ایشان به درخواست و پیگیری خودشان برای حضور در مسئولیتی  دیگر به شهرداری تهران  مامور شده اند و اگرچه تلاش ما برای انصرافشان نتیجه نداد لیکن حضور ایشان در موقعیت جدید را هم فرصتی برای توسعه تعاملات برون سازمانی جمعیت میشماریم و برای ایشان در مسؤولیت جدید آرزوی توفیق  داریم.

بنابر همین گزارش در این جلسه دکتر مهراب شریفی سده نیز  ضمن تشریح دستاوردهای دوران مسؤولیتش در اداره کل آموزش تخصصی و ضمن خدمت  گفت: هلال احمر برای پیشرفت حرفه ای بنده در طول این سالها هزینه های بسیاری نموده و من همچنان خود را در مواقع بحرانی برای جمعیت یک امدادگر می دانم و در هر جایگاهی که باشم اماده هر گونه همکاری و همفکری با معاونت آموزش و پژوهش هستم.

همچنین دکتر حمیدرضا اسکاش سرپرست جدید اداره کل آموزش تخصصی و ضمن خدمت نیز با ایراد سخنرانی اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد با جدیتی بیش از پیش با مساعدت همکاران به عنوان یک خانواده سازمانی در جهت تحقق اهداف و ماموریت‌های محوله گام برداریم.  

شایان ذکر است در پایان این مراسم ، با اهدای هدیه و لوح تقدیر از زحمات دکتر مهراب شریفی سده در این معاونت تقدیر به عمل آمد و دکتر حمیدرضا اسکاش نیز حکم انتصاب خود به عنوان سرپرست این اداره کل را دریافت کرد.  همچنین آقای عباس احدپور نیز به عنوان مشاور سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معرفی شد.


١٥:٠٥ - شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٧١٤٥    /    تعداد نمایش : ١٢٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج